Kolagen – prosta kuracja.

Zmarszczki to problem większości kobiet, które przekroczyły czterdziestkę. Każda białogłowa w pewnym momencie zaczyna z niepokojem zerkać w lustro i obserwować zmiany na swojej skórze. Początkowo są to lekkie kreseczki w okolicach oczu (zmarszczki mimiczne), ale z czasem pojawiają się także na czole i wokół ust…. Co robić? Firma Colway dała odpowiedź na to pytanie: polski kolagen naturalny.

W laboratoriach firmy Inventia opracowano rewelacyjne kosmetyki, których regularne stosowanie powoduje spłycenie, a z czasem i całkowity zanik zmarszczek. Nowość polega na tym, iż po raz pierwszy pojawiły się na rynku kosmetyki, które dotykają przyczyn, a nie tylko skutków starzenia się skóry. Kolagen naturalny to właśnie te kosmetyki, które wnikając w tkankę skórną pobudzają nasz organizm do wysiłku regeneracyjnego.

Kuracja kolagenowa polega na regularnym i konsekwentnym stosowaniu kolagenu dwa razy w ciągu dnia. Kolagen naturalny na pewno zadziała, ale kosmetyki tego typu lubią ludzi cierpliwych, konsekwentnych i trochę zdyscyplinowanych. Jeżeli zastosujemy się do tych w sumie prostych zaleceń i nie odpuścimy sobie, to mamy pełną gwarancję, iż nasza twarz stanie się gładka, a skóra jędrna i zdrowa.