Kolagen działa na poziomie tkanek.

Platinum, Silver czy Graphite to nazwy jakie stosunkowo niedawno zaczęły funkcjonować wśród miłośniczek piękna oraz profesjonalnych kosmetyczek. To właśnie jest polski kolagen naturalny czyli nowoczesne, unikatowe kosmetyki, które od kilku lat zdobywają kolejne rzesze elegantek oraz osób, które pragną zatrzymać czas, a przynajmniej przedłużyć tak szybko uciekającą młodość.

Kolagen naturalny powstał w naszych rodzimych warunkach, w polskim laboratorium firmy Inventia i jest wynikiem wieloletnich badań i doświadczeń nad wyciągami ze skór rybich. Ukoronowaniem tych wysiłków stało się stworzenie substancji, która głęboko wnikając w tkankę skórną uruchamia procesy naprawcze i regeneracyjne.

W ten oto sposób osiągamy nasz cel: skóra staje się gładka, a zmarszczki są w odwrocie. Kolagen naturalny jest tego rodzajem kosmetykiem, który dotyka przyczyn, a nie skutków starzenia się skóry. Jest to całkowita nowość w kosmetyce, ponieważ do tej pory kosmetyki mające zwalczać zmarszczki dokonywały jedynie nawilżenia naskórka, co w minimalny sposób wpływało na ilość i głębokość zmarszczek. W tej chwili mamy jakościowy postęp. Kolagen powoduje likwidację zmarszczek na poziomie tkanek.